Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal, bir erkek için en çekici, en estetik, hem de en doğal aksesuarlardan birisi. Ancak birçok erkek gerek genetik kodları nedeniyle, gerek sakal kıran gibi hastalıklar, gerekse yaşanan kazalar ve yaralanmalar yüzünden ya istediği gibi bir sakala sahip değil ya da sakalında yer yer açıklıklar ve yara izleri mevcut. Bu sebeple de yaradılışından gelen ön özel hediyelerden birisi olan sakaldan mahrum kalmak zorunda.

Sakalların yeterince sık olmaması ya da belli bir bölgede çıkmıyor oluşu herhangi bir sağlık problemine neden olmasa da birçok erkek için yıpratıcı bir psikolojik baskı sebebi. Ancak bu durum gelişen sakal ekimi teknoloji sayesinde artık neredeyse sadece bir teferruat.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılıyor?
Saç ekimi uygulamalarında olduğu gibi sakal ekiminde de ekim yapılacak alana vücudun başka bir bölgesinden kıl kökleri nakil edilerek operasyon gerçekleştirilir. Uzman ellerde yapılacak bir uygulama sonrasında köse olan bir kişi dahi oldukça doğal ve sıkı bir sakala kavuşabilecektir.

Sakal Kıran, Yara ve Yanık İzleri için Sakal Ekimi Yapılabilir mi?
Evet. Ancak kişinin durumu ve istekleri doğrultusunda yapılacak olan uygulamada nasıl bir yol izleneceğine bir uzman karar verebilecektir.

Sakal Ekimi Sonrasında İz Kalır mı?
Yapılan uygulamaya göre uygulamadan hemen sonra yüzde kızarıklıklar ve çok az miktarda kan izi olması olasıdır. Ancak bu durum geçicidir ve banyo sonrasında cilt doğal halini alacaktır. Ekim sırasında kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde de herhangi bir yara ya da kesik izi kalmadan operasyon gerçekleştirilebilir.

Sakallarım Ne Zaman Çıkar?
Operasyon sırasında ekilen sakallarda ilk iki hafta içerisinde geçici bir dökülme yaşanır. 4 ile 8 ay arasında değişen bir sürede ise dökülen kıllar yeniden uzar ve son derece doğal bir görüntüye kalıcı olarak kavuşulmuş olur.

Sakal Ekimi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
Ekimde fiyatın belirlenmesindeki temel etken ekim yapılan kıl köklerinin sayısıdır. Ekim için ne kadar az sayıda kıl kökü transfer edilecekse, ücret de bir o kadar düşecektir.